rozmieszczenie produktów w sklepach
Rozmieszczenie produktów w sklepach
11 grudnia 2018
Technologia jutra
Technologia jutra
11 stycznia 2019
Zebra GK420D

Zebra GK420D – popularna biurkowa drukarka etykiet

Etykiety służą do oznaczania produktów, które opuszczają taśmę produkcyjną, a następnie trafiają do sklepów i magazynów, a stamtąd do rąk klientów. To jednak nie jedyne zastosowanie etykiet samoprzylepnych. Równie dobrze można oznakować nimi segregatory i pudła w archiwach, książki w bibliotekach, próbki w laboratoriach i wiele innych. Niewielkie drukarki etykiet, takie jak Zebra GK420D, sprawdzają się także w domowych zastosowaniach. Dzięki etykietom można oznakować słoiki z przyprawami, wiązkę kabli i wtyczek pod biurkiem, pudła ze „skarbami” na strychu czy przechowywaną w szufladach dokumentację.

Drukarki etykiet i ich rodzaje

Wyróżniamy wiele typów drukarek etykiet samoprzylepnych. Są wśród nich okazałe urządzenie ze wzmocnioną obudową, wykorzystywane w trudnych warunkach produkcyjnych. Drukarki przemysłowe i półprzemysłowe, bo o nich mowa, to urządzenia niezwykle wytrzymałe i wydajne. Mogą pracować przez długi czas, przy czym ich wydruki są precyzyjne i trwałe.

Obok drukarek przemysłowych wyróżniamy niewielkie drukarki przenośne, które pracownicy magazynów i sklepów mogą przenosić na znaczne odległości. W sytuacji, gdy pracownik przemieszcza się między półkami i zauważa, że brakuje etykiety, jest nieczytelna bądź po prostu nie aktualna, może natychmiast wydrukować nową.

Kolejnym rodzajem drukarek etykiet są drukarki biurkowe, m.in. wspomniana już Zebra GK420D, którą można kupić w tym sklepie internetowym. Drukarki stacjonarne to urządzenia niezwykle funkcjonalne, wykorzystywane w wielu sektorach gospodarki: handlu, turystyce, hotelarstwie i gastronomii, transporcie, usługach kurierskich itp.

Zebra GK420D – druk średnich nakładów etykiet

Drukarki biurkowe to znacznie więcej niż niewielkie drukarki przenośne, przy czym jednocześnie są znacznie tańsze niż drukarki przemysłowe. W mniejszych firmach, w których mamy do czynienia ze średnimi nakładami etykiet, a warunki pracy nie należą do szczególnie uciążliwych, zdecydowanie nie zachodzi potrzeba inwestowania w drukarkę przemysłową.

Drukarka Zebra GK420D to jedno z najlepszych urządzeń tego typu na świecie. Zebra stawia na innowacyjne rozwiązania i trwałość swoich produktów, dzięki czemu zyskała popularność w wielu krajach całego świata. Oczywiście wśród produktów Zebry da się wymienić urządzenia szczególnie lubiane i cenione  – z pewnością należy do nich model Zebra GK420D.

Omawiany model zapewnia niezawodny druk opisów tekstowych, kodów kresowych oraz elementów graficznych (symboli). Został skonstruowany z myślą o wieloletniej pracy przy jednocześnie stosunkowo niskich kosztach eksploatacji. Warto wspomnieć, że drukarka wyposażona jest w darmową aplikację, która pozwala na proste, samodzielne projektowanie etykiet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *