Ciekawostki

Zebra TC20

Zebra TC20

Zebra TC20 – największe zalety terminali mobilnych

Terminal Zebra TC20 to popularny produkt marki, która wyróżnia się innowacyjnym spojrzeniem na proces śledzenia i wykorzystywania krytycznych zasobów w przedsiębiorstwach o różnym profilu działalności, sektorze medycznym i wielu innych. Oczywiście to nie jedyny terminal mobilny Zebra, ale produkt ten kupowany jest niezwykle często, a to za sprawą poręcznej i niezwykle wytrzymałej obudowy oraz dużej liczby przydanych funkcjonalności.

Terminale mobilne – poręczna obudowa

Te niewielkie urządzenia szybko przyjęły się w rozmaitych firmach, ponieważ umożliwiają swobodne poruszanie się po magazynach, halach produkcyjnych, a także w terenie. Brak przewodów i lekka, ergonomiczna obudowa sprawiają, że terminal można włożyć do kieszeni stroju roboczego, dzięki czemu w żaden sposób nie przeszkadza w wykonywaniu powierzonych zadań, a jednocześnie cały czas jest gotowy do użytku.

Terminal Zebra TC20 nie jest tutaj wyjątkiem. Wyglądem przypomina telefon komórkowy, dlatego wygodnie trzyma się go i obsługuje w jednej dłoni.

Trwałe urządzenia przenośne

Kolejną zaletą tego typu urządzeń jest ich trwałość. Zostały przystosowane do pracy w terenie, zatem producent bierze pod uwagę ryzyko upadku z wysokości. Poza tym pamiętajmy, że w terenie mogą panować różne, niekoniecznie korzystne warunki atmosferyczne.

Trudne warunki spotykamy także w magazynach i halach produkcyjnych. Hałas, drgania, pyłki, wilgoć, wysokie temperatury, zanieczyszczenia – terminal Zebra TC20 posiada normę szczelności IP54, dlatego sprawdza się w nawet tak trudnym środowisku pracy.

Obudowa urządzenia TC20 oraz jego wyświetlacz wykonane są z materiałów wysokiej jakości, charakteryzujących się podwyższoną odpornością na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Ekran dotykowy został wykonany ze szkła Gorilla Glass. Oczywiście ci, którzy nie lubią obsługiwać terminali za pomocą ekranu dotykowego, mogą wybrać wariant z klawiaturą fizyczną.

Zebra TC20 – wielozadaniowość

Terminale mobilne mogą być wykorzystywane do odczytywania kodów kreskowych, usprawniania procesów zachodzących w magazynach, przeprowadzania inwentaryzacji. Korzystają z nich także pracownicy mobilni, ale również osoby obsługujące punkty handlowe. Ten konkretny model – Zebra TC20 – może również służyć jako walkie-talkie, umożliwia wykonywanie zdjęć, a także korzystanie z internetu. Jest to urządzenie niezwykle funkcjonalne, przez co wykorzystywane do wielu zadań.

Skomentuj tutaj