Rodzaje drukarek

Zebra ZXP1

Zebra ZXP1

Najlepsze modele drukarek marki Zebra – Zebra ZXP1

Zebra to jeden z czołowych producentów drukarek na świecie. Wysokiej jakości urządzenia cenione są w wieku sektorach gospodarki (hale produkcyjne, magazyny i wiele innych), ale również w służbie zdrowia, handlu detalicznym czy biurowcach. Nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie produkty tej marki zostały zastąpione przez inne, równie dobre. Przeciwnie – niektóre modele, takie jak Zebra ZXP1, zyskują coraz większą popularność.

Zebra: drukarki, oprogramowania dla firm, materiały eksploatacyjne

Amerykańska firma Zebra prowadzi bardzo szeroką działalność. Zajmuje się m.in. tworzeniem specjalistycznych oprogramowani dla firm, jak i wyszukiwaniem oraz wdrażaniem w życie rozwiązań technicznych, pozwalających bezbłędnie i inteligentnie śledzić, wykorzystywać oraz zarządzać zasobami. Zebra zajmuje się również produkcją drukarek, jak i materiałów eksploatacyjnych do tych urządzeń. To właśnie dzięki wysokiej jakości drukarkom, np. drukarce Zebra ZXP1, marka zyskała popularność na światowym rynku.

Dziś zatrudnia ponad 2,5 tysiąca osób na całym świecie. Współpracuje zarówno z gigantycznymi przedsiębiorstwami w Stanach Zjednoczonych, jak i korporacjami z innych zakątków świata. Jej produkty można kupić także w Polsce. Drukarka Zebra ZXP1 znajduje się w ofercie sklepów

Firma Zebra zajmuje się produkcją i dystrybucją rozmaitych drukarek. Można wśród nich wyróżnić drukarki biurkowe, drukarki kart plastikowych, drukarki kioskowe, drukarki przenośne, półprzemysłowe i przemysłowe, a także drukarki Zebra RFID. Oprócz tego w ofercie znajdują się moduły drukujące.

Produkty tej marki sprawdzają się w naprawdę trudnych warunkach – wszędzie tam, gdzie trzeba drukować dużo i szybko. Obudowa urządzeń jest niezwykle wytrzymała. Dotyczy to zwłaszcza drukarek półprzemysłowych i przemysłowych, które niekiedy muszą pracować w znacznym zapyleniu, wilgoci i hałasie. Dodatkowo narażone są na liczne drgania.

Drukarka Zebra ZXP1 – krótko o modelu

Wśród szczególnie cenionych w Polsce drukarek kart plastikowych wysoką pozycję zajmuje drukarka Zebra ZXP1. Urządzenie doskonale sprawdza się w trudnych warunkach, bowiem dzięki stosunkowo niewielkim rozmiarom mieści się w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Drukarka oferuje druk jednostronny: monochromatyczny z prędkością do 500 kart/h lub kolorowy 120 kart/h w rozdzielczości 300 dpi. Obsługuje karty o grubości od 0,25 do 1,02 mm. Wyposażona jest w wyświetlacz LCD, interfejs USB (kabel w zestawie), opcjonalnie może również posiadać port Ethernet.

Skomentuj tutaj